Leasing ciągnika siodłowego

Leasing ma wiele zalet w porównaniu z zakupem i uważamy, że jest to najlepsza decyzja dla naszych klientów. W tym wpisie na blogu przedstawimy kilka powodów, dla których leasing jest najlepszym rozwiązaniem.

Niższy koszt początkowy

Jedną z głównych zalet leasingu jest to, że wymaga niższych kosztów wstępnych niż zakup na własność. Kiedy kupujesz ciężarówkę, jesteś odpowiedzialny za pełną cenę zakupu, plus wszelkie podatki i opłaty. Podczas leasingu, z drugiej strony, trzeba tylko zapłacić niewielką zaliczkę plus podatki i opłaty. To sprawia, że łatwiej jest dostać się za kierownicę ciężarówki trzeba bez konieczności złamania banku.

Stałe miesięczne płatności

Kolejną zaletą leasingu jest to, że pochodzi z stałych płatności miesięcznych. Oznacza to, że będziesz wiedzieć dokładnie, ile płatności będzie na czas trwania leasingu, co ułatwia budżetowanie miesięcznych wydatków. Dodatkowo, ponieważ płatności są stałe, nie będziesz musiał się martwić, że wzrosną, jeśli wzrosną stopy procentowe.

Elastyczne opcje zakończenia leasingu

Po zakończeniu leasingu nie jesteś zobowiązany do zatrzymania ciężarówki. Możesz po prostu zwrócić go do nas i odejść, nie martwiąc się o sprzedaż lub znalezienie kupca na niego. Jeśli jednak przywiązałeś się do swojej ciężarówki i chciałbyś ją zatrzymać, możemy wypracować z Tobą porozumienie. Rozumiemy, że okoliczności się zmieniają i zawsze jesteśmy gotowi być elastyczni, aby dostosować się do potrzeb naszych klientów. leasing ciągnika siodłowego