Kurs nauczyciela jogi

Źródło: https://emiliaburkiewicz.com/

Kurs nauczyciela jogi pozwala uzyskać niezbędne uprawnienia, rzetelną wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie prowadzenia zajęć z jogi dla konkretnej grupy odbiorców. Od lat joga jest nie tylko sposobem na poprawę samopoczucia i zdrowia fizycznego, ale również sposobem na życie – uczy spokoju, hartu ducha, a także umiejętności głębokiej relaksacji. W czasach permanentnego stresu jest więc doskonałym sposobem na choćby chwilową ucieczkę od codzienności i na znalezienie czasu wyłącznie dla siebie. Nic dziwnego, że coraz więcej osób w różnym wieku uczęszcza na zajęcia jogi. Stwarza to szerokie możliwości rozwoju dla wszystkich, którzy chcą uczyć tej sztuki harmonii i samorozwoju.

Co daje kurs nauczyciela jogi?

Odbycie kursu nauczyciela jogi jest niezbędnym krokiem, aby móc w sposób profesjonalny i rzetelny świadczyć usługi edukacyjne z zakresu jogi. Nauka obejmuje zarówno wiedzę teoretyczną dotyczącą jogi, podstaw asan czy technik relaksacyjnych, jak i część praktyczną. Dzięki kursowi poznasz możliwości tworzenia zajęć dedykowanych dla osób w różnym wieku, a także zdobędziesz umiejętności pozwalające na wykorzystanie możliwości jogi w praktyce. Rzetelna wiedza oraz wysoka efektywność nauczania są zasługą wielu lat praktykowania jogi i przygotowywania się do roli nauczyciela, a także doświadczenia w prowadzeniu kursów instruktorskich jogi.

Akademia jogi według Emilii Burkiewicz

Aktualnie jestem jedyną w Polsce akredytowaną nauczycielką jogi dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych i indywidualnych, również dla dorosłych i kobiet w ciąży. Posiadam międzynarodowe uprawnienia jako trenrka – szkoleniowiec Yoga Alliance. Dzięki temu certyfikaty moich kursów posiadają akredytację organizacji znanej na całym świecie. Są one również wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, dlatego masz pewność, że nauka realizowana jest w sposób profesjonalny i z dbałością o wszystkie niezbędne szczegóły. Uczestnicząc w kursach na instruktora jogi w mojej akademii, przyswoisz niezbędną wiedzę, aby móc prowadzić zajęcia według aktualnych standardów pracy z ciałem i oddechem.