Doubleclick

Doubleclick jest spółką publiczną, która opracowuje interaktywne rozwiązania z zakresu danych i mediów na potrzeby reklamy internetowej. Doubleclick jest spółką publiczną, która opracowuje interaktywne rozwiązania z zakresu danych i mediów na potrzeby reklamy internetowej. Firma Doubleclick została założona w 1996 roku przez obecnego prezesa zarządu.

DoubleClick zapewnia reklamodawcom usługi, które pomagają im dotrzeć do docelowych odbiorców. Firma posiada również produkt o nazwie AdSense, który opisuje jako „w pełni zautomatyzowane narzędzie, które pozwala tworzyć, optymalizować i wyświetlać reklamy w Twojej witrynie”.

Rozwiązania Doubleclick to pakiet analityczny produktów stworzony przez Google, który służy do zrozumienia zachowań indywidualnych konsumentów w Internecie przez cały czas ich cyfrowego życia.

Data Studio to produkt, który oferuje użytkownikom możliwość nadania sensu swoim danym poprzez ich porządkowanie, wizualizację i analizę. Może być używany zarówno przez osoby fizyczne, jak i przedsiębiorstwa, aby zapewnić kompleksowy wgląd w zachowanie klientów.

Menedżer tagów to produkt, który pomaga marketerom zarządzać ich działaniami marketingowymi w różnych kanałach, takich jak reklamy społecznościowe, wyszukiwania, reklamy displayowe itp.

Rozwiązania Doubleclick to przyszłość analityki internetowej, ponieważ pomagają użytkownikom uzyskać dostęp do ich danych w bardziej spersonalizowany sposób i optymalizować działania użytkowników. Nie brakuje narzędzi i platform oferujących takie usługi, a jednym z nich jest Webtrends. Najbardziej znanym z nich jest DoubleClick for Publishers, który pomaga wydawcom internetowym śledzić i mierzyć ich cyfrowe kampanie reklamowe.