Co zabrać na siłownię?

Co zabrać ze sobą na siłownię: Zadbaj o nawodnienie, nawet jeśli nie masz na to ochoty. Twój organizm potrzebuje wody, aby efektywnie ćwiczyć, a jeszcze bardziej, gdy się pocisz. Spakuj ze sobą butelkę na wodę wielokrotnego użytku i postaraj się wypić co najmniej kilka szklanek, gdy będziesz na miejscu.

Odpowiednie buty mogą zrobić ogromną różnicę w twoim treningu, ale trudno je odkryć bez uprzedniego przymierzenia. Świetna para butów, która dobrze pasuje do Ciebie, będzie wspierać kostki, zapewni wystarczającą przyczepność i amortyzację, a także będzie wystarczająco trwała dla intensywności treningu. Jeśli możesz to zrobić, odwiedź sklep z pracownikiem, który może ocenić twój chód i znaleźć parę, która jest najlepsza dla twojego typu ciała.

Podczas gdy ubrania treningowe to trochę osobisty wybór (upewnij się, że są wygodne), będziesz chciał mieć coś, co utrzymuje ciepło, gdy temperatura spada. Gdy na zewnątrz jest zimno, będziesz zadowolony z kilku warstw – spróbuj założyć T-shirt, bluzę z kapturem lub bluzę, koszulę z długim rękawem lub kardigan i legginsy, lub rajstopy. Możesz również zabrać ze sobą kurtkę sportową lub kamizelkę z polaru, jeśli Twoja siłownia jest wyjątkowo chłodna.

Więcej przeczytasz na: hobbyhood.pl

Zdj. główne: Danielle Cerullo/unsplash.com